اعلام همدردی با شهدای آتش نشانی حادثه پلاسکو

اعلام همدردی با شهدای آتش نشانی حادثه پلاسکواعلام همدردی پرسنل موسسه دادپویان برنا با شهدای آتش نشانی حادثه پلاسکو

پرسنل و مدیریت موسسه دادپویان برنا ضمن اعلام همدردی با خانواده شهدای آتش نشان حادثه هولناک فروریختن ساختمان پلاسکو تهران در دی ماه سال 1395 با حضور در برخی از ایستگاه های آتش نشانی همدردی خویش را با جامعه آتش نشانان فداکار میهمن عزیزمان اعلام داشتند.
بر این اساس معاونت اجرایی موسسه اعلام نمود؛ امید است که روح اتش نشانان فداکار میهمن عزیزمان در پیشگاه خداوند منان مورد آمرزش قرار گیرد لکن وقوع این قبیل حوادث دردناک که لطمه ای جبران ناپذیر بر پیکره معنوی جامعه باقی خواهد گذاشت باید از برخی ابعاد مورد توجه ویژه قرار گیرد؛ اول اینکه باید نهاد های متولی و مسئول در خصوص پیگیری علل حادثه به دقت اقدامات لازم را اعمال نمایند و در خصوص پیشگیری از وقوع حوادث مشابه در سایر نقاط از شهر یا کشور اقدامات لازم با حس مسئولیت پذیری و جدیت تمام اقدام نمایند.
همچنین در مرحله بعدی باید نهاد های مسئول و متخلف در این حادثه از جمله دستگاه های نظارتی مورد بررسی و بازخواست از سوی مسئولین قرار گرفته و برخورد قاطع با کسانی که در حفظ جان شهروندان و آتش نشانان هرگونه سهل انگاری نموده اند انجام گیرد.
همچنین لازم است در خصوص پیگیری حقوق و جبران خسارت معنوی و مادی خانواده های داغ دیده شهدای آتش نشانان سرعت عمل لازم در دستور کار قرار گیرد.عضویت در کانال تلگرام موسسه حقوقی داپویان برنا